W kołobrzeskich hotelach Zdrojowej szybko naładujesz elektryczne auto

Zdrojowa Invest & Hotels sprzyja ekologicznym rozwiązaniom. Nie dziwi więc, że zamontowała w trzech kołobrzeskich hotelach szybkie, samochodowe ładowarki elektryczne. Co ważne skorzystać z nich mogą nie tylko goście, ale też osoby spoza hotelu.   

W Marine Hotel & Ultra Marine, Diune Hotel & Resort oraz Sand Hotel w Kołobrzegu działają obecnie po dwa stanowiska pozwalające naładować Teslę w ciągu 3-4 godzin oraz po jednym stanowisku uniwersalnym pozwalającym na ładowanie większości samochodów elektrycznych. Zamontowano 6 stanowisk typu Tesla Destination Charger oraz 3 Universal Connectors (Type 2). Korzystanie z ładowarek jest bezpłatne.

– Inicjatywa jest częścią strategii towarzyszącej Zdrojowa Invest & Hotels od początku jej istnienia, czyli 2006 roku – mówi Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji w Zdrojowej –  Zrównoważone podejście do zasobów naturalnych odzwierciedla program Zdrojowa Eco Friendly, którego filarem jest koncept „Jesteśmy ECO” skierowany do gości hoteli. Rozwiązania pro-ekologiczne wpływają nie tylko na pozytywne postrzeganie wizerunku hoteli, ale również przynoszą wymiernie korzyści.

Usługa, która ma promować ekologiczne rozwiązania i ograniczać emisje spalin do powietrza skierowana jest głównie do hotelowych gości. Ale po opłaceniu parkingu każdy może tu naładować auto.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend