Wkrótce przetarg na dzierżawę punktów artystycznych na Bulwarze Szymańskiego

Każdy zarabiający na Bulwarze Szymańskiego – artysta sprzedający swoje obrazy, muzyk grający na katarynce czy właściciel budki fotograficznej muszą mieć umowę z Urzędem Miasta i płacić do kasy miasta.

Zbliża się termin przetargu na wydzierżawienie punktów artystycznych na Bulwarze Szymańskiego. Dokładnie 21 kwietnia w Urzędzie Miasta odbędzie się przetarg ustny na dzierżawę 23 lokalizacji na deptaku. Wszystkie mają z góry narzucony profil działalności – ubiegać się o nie mogą m.in. malarze, rękodzielnicy i muzycy.

Okres dzierżawy to  1 maja 2017 roku – 30 kwietnia 2018 roku. Ceny wywoławcze w przetargu za cały okres dzierżawy wahają się od 10 tysięcy zł netto (usługi fotograficzne) do 4 tys. zł (muzyk).

Części z nich miasto stawia dodatkowe wymagania – osoby ubiegające się o lokalizacje artystyczne muszą najpóźniej na 3 dni przed przetargiem przedstawić w Urzędzie Miasta dyplom z uczelni lub zaświadczenie o przynależności do stowarzyszenia o takim profilu. Z kolei żeby wziąć udział w przetargu na stoisko rękodzielnicze należy złożyć w Urzędzie opis sprzedawanych i własnoręcznie robionych towarów, a w szczególności sposobu i materiału z jakiego je wykonano.

Do przetargu nie zostaną dopuszczone osoby, która mają nieuregulowane zaległości wobec miasta.  

Szczegóły znajdziecie na stronie Urzędu Miasta ( TU )

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend