Wolne etaty. Rusza nabór dodatkowy do policji w Kołobrzegu (ogłoszenie)

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem.

Ogłoszenie o rekrutacji Powiatowej Komendy Policji w Kołobrzegu.

Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok, złóż podanie już teraz.
Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.
Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 – tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.
Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.
Zapraszamy Wszystkich chętnych do składania podań. Każdy, kto złoży podanie, ma ogromne szanse dostać się do służby w Policji.
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 78 46 612 lub 47 78 46 611.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad doboru do służby znajdują się na stronie: https://zachodniopomorska.policja.gov.pl/

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend