Zakupy z dowozem do domu gratis. Kołobrzeg i okolice

You are currently viewing Zakupy z dowozem do domu gratis. Kołobrzeg i okolice

Kołobrzeska firma przewozowa w czasie epidemii nie może świadczyć swoich usług. Błyskawicznie więc zareagowała na zmiany i teraz robi i dowozi gratis zakupy do domów klientów.

-Wychodząc naprzeciw potrzebom, chcemy ułatwić Wam, drodzy Klienci, robienie zakupów. Nie musisz wychodzić z domu, nie musisz stać w kolejce. Nie musisz szukać. Jeśli masz kwarantannę, nadzór lub jesteś chory, przywieziemy Ci zakupy do Twojego domu. – informują w mediach społecznościowych przedstawiciele przewoźnika – Jeśli możesz napisz nam to, abyśmy mogli zachować odpowiednie procedury i czuli się bezpiecznej. Jeśli masz starszych rodziców, zamów i zapłać, a mi im dowieziemy. Przywieziemy Wam do domu zakupy, zostawimy je w umówionym miejscu, bez kontaktu z Wami. Rozliczymy się za zakupy przelewem, ewentualnie odliczoną zapakowaną gotówką. Ze względu na to, że nie wiemy, w jakich cenach danego dnia kupimy Wam towary, będziemy na stronie podawać ceny orientacyjne “ od-do” . Powyżej podanej ceny nie będziemy kupować towaru, chyba, że zaznaczycie to w zamówieniu.

Zamówienia można składać w dwóch turach. Jeżeli złożymy je między godziną 7 a 12, wówczas zostanie ono dostarczone tego samego dnia. Zamówienie złożone w godzinach 12-15, może zostać dostarczone tego lub następnego dnia w zależności od asortymentu.

Zamówienie złożyć można przez: mail, SMS, Messenger. Należy pamiętać, by podać swoje dane i adres, a także numer telefonu.
mail: zakupykolobrzeg@gmail.com, tel: 791 50 40 30. Link do profilu na Facebooku TUTAJ

Dodaj komentarz