Zbiórka zabawek dla dzieci. A na koniec koncert, a jakże, Bandy Puchatka! Wejście za pluszaka

Po raz trzeci stowarzyszenie Paramedic i korporacja Radmor Nord Taxi organizują akcję „Paczka dla Dzieciaczka”. W tym roku zbiórka rusza 12 marca.

Celem jest zbiórka zabawek nowych bądź używanych, słodyczy i artykułów szkolnych. Po ich zebraniu zostaną one przekazane do wioski dziecięcej w Karlinie, Domu Dziecka w Białogardzie. Przekazane przez kołobrzeżan rzeczy trafią też  do paczek wielkanocnych PCK.
Paczki można dostarczać na stację PEK lub taksówek Radmor.
– W zeszłym roku efekt końcowy był piorunujacy! Zebraliśmy ogromną ilość zabawek i słodyczy! Kochani, jesteście niesamowici! – informują na swoim profilu taksówkarze – Wierzymy, że w tym roku również okażecie swoje dobre serduszka i razem uda nam się wywołać uśmiech na buźkach obdarowanych Dzieciaczków. 

Zgłosiły się już też niektóre szkoły, które będą pomagać i zbierać dary. Organizatorzy apelują, aby nie były to zabawki zepsute, połamane lub w inny sposób uszkodzone.

Akcja trwa do 24 marca. Finał odbędzie się w Klubokawiarni Centrala, na którym zagra, Banda Puchatka. Żeby dostać się na koncert, zamiast biletu należy przynieść ze sobą pluszaka, który zostanie przekazany dzieciom.

paczka1 1 - Zbiórka zabawek dla dzieci. A na koniec koncert, a jakże, Bandy Puchatka! Wejście za pluszaka

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend