Znamy pierwsze szczegóły organizacji Finału WOŚP

Zgodnie z zapowiedzią na dzisiejszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Kamil Barwinek, przewodniczący Rady Osiedla „Ogrody” i pełnomocnik prezydenta Kołobrzegu ds. usuwania azbestu,  podał pierwsze szczegóły organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w styczniu 2017 roku.

W czwartek Kamil Barwinek na swoim profilu na portalu społecznościowym pokazał kopię pisma z WOŚP w którym największa Orkiestra świata zgadza się aby sztab kołobrzeskiego finału zorganizował magistrat. 

Dziś wiemy więcej. W czwartek (17.11) o godz. 17, w sali konferencyjnej UM odbędzie się pierwsze spotkanie wolontariuszy. Wstęp wolny. Wolontariusze mogą się rejestrować do 16 grudnia. Na ulicach Kołobrzegu kwestować będzie maksymalnie 200 osób. Chętni mogą zgłaszać się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 od 12 w Centrum Spraw Społecznych przy ul. Okopowej w pokoju 213.

21 i 28 listopada oraz 5 i 12 grudnia, Kamil Barwinek zaprasza wolontariuszy do CSS, w godz. 17-19.

W dniu Finału, 15 stycznia, sztab będzie miał swoją siedzibę w sali koncertowej ratusza.  to będzie już 25. Finał. Tym razem Orkiestra będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Przypomnijmy, rok temu kołobrzeski Finał o mało się nie odbył, bo nie miał kto go zorganizować. W ostatniej chwili kołobrzeskim regionem zbiórki „zaopiekowała” się Małgorzata Chir z Urzędu Gminy w Kołobrzegu dołączając miejski region zbiórki do sztabu gminnego.

fot.: WOŚP

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 16 listopada, 10:29 Kamil Barwinek

    Witam serdecznie!!

    Chciałbym sprostować jedną informację, jestem przewodniczącym zarządu osiedla Ogrody, przewodniczącym rady jest Pan Jakub Skibiński.

    Pozdrawiam 😉

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend