Zostały jeszcze trzy wolne miejsca przed amfiteatrem

You are currently viewing Zostały jeszcze trzy wolne miejsca przed amfiteatrem

Regionalne Centrum Kultury w tym roku po raz pierwszy poprowadzi amfiteatr. Przygotowania zaczęło od przetargu na miejsca handlowe przed obiektem i postawienia nowego ogrodzenia.

W pierwszym terminie w przetargu poszły cztery punkty. – Zostały jeszcze trzy, atrakcyjne lokalizacje po lewej stronie od wejścia – informuje Tadeusz Kielar, dyrektor RCK.

Co ciekawe, wzdłuż płotu amfiteatru nie staną już stałe punkty handlowe jak dotąd, a nieduże obiekty na kołach czyli tzw. Food Trucki.

Oferty można składać do 18 maja. Po upływie tego terminu działki zostaną wydzierżawione w trybie konkursu ofert. Centrum ogłosiło teraz też przetarg na parking przy ul. Solnej.  Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej RCK. 

Za pieniądze z dzierżaw RCK już remontuje obiekt. Pierwszy został wymieniony płot (na zdj.). Kolejne prace zostaną przeprowadzone przy skarpie, która znajduje się na nieruchomości po lewej stronie za wejściem.  Zostanie też poprawiona energetyka obiektu.  Obiekt ma być gotowy na 20 czerwca.

Dodaj komentarz