27 maja, Centrala, koncert: Her Own World, L.Extasy, J.Kane, godz. 20, bilety 30 zł

27 maja klub Centrala zaprasza na koncertowy wieczór. Start o godz. 20. Bilety kosztują 30 zł.


20:00 – HER OWN WORLD
21:00 – LADY EXTASY
22:00 – JEREMIAH KANE
Wjazd: 30 zł
Bilety dostępne na bramce w klubie

HER OWN WORLD
(nu-goth, goth metal / Szczecin)
To szczeciński zespół grający muzykę alternatywną w klimatach goth rocka z elementami dark electro oraz ambientu. Zaprezentują Wam swoje nowe show w którym nie zabraknie prawdziwego ognia! Grupa ma za sobą występy m.in. dwukrotnie na Castle Party Festival w Bolkowie, mini trasę z legendarnym polskim gotyckim zespołem Closterkeller oraz klubowe koncerty. W 2022 roku grupa zagrała także na festiwalu Prague Gothic Treffen w Czechach oraz Schattenwelt Festival w Austrii.
https://www.youtube.com/@HEROWNWORLD_official

LADY EXTASY
(Neo Romantic / Koszalin)
Nowoczesne połączenie elektronicznych brzmień lat 80. ze współczesnymi trendami muzycznymi. Inspiracją dla zespołu są m.in. Phil Collins, Ghost, Erasure, Tears For Fears czy Mike Mareen. Zespół jest tegorocznym odkryciem Festiwalu Castle Party! Grupę tworzy 4 muzyków: Glass – music, vocals / Hauka – mix, mastering, vocals / Mahoń – gitara / Monia – wokale.
https://www.youtube.com/@ladyextasy972

JEREMIAH KANE
to czteroosobowy zespół muzyczny z Poznania, który łączy w swojej muzyce takie gatunki jak synthwave, darksynth i metal, dodając do tego szczyptę brzmienia soundtracków z gier retro.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend