IX Kołobrzeski Dogtrekking, czyli bieg z psem na orientację. Trwają zapisy

DogPoint Szkoła dla Psów, Ratownictwo PARAMEDIC oraz Stowarzyszenie Husosky zapraszają na IX Kołobrzeski Dogtrekking! Zapisy ruszyły 10 maja. Warto więc się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Kiedy? 04.06.2023 (niedziela)
O której? ok. godz. 10:00
Gdzie ? Dargocice
Za ile? 40zł/osoba (dzieci do lat 3 nie płacą)
Dla kogo? Dla każdego!
Do kiedy zgłoszenia? do 25.05.2023

Dogtrekking to bieg z psem na orientację – impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie i z ich kompletem zgłosić się na mecie.
-Żeby wziąć udział w Dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem, wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. – przekonują organizatorzy wydarzenia – Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji!

TRASA:
-amator – trasa 7 km dla osób, które nie mają kondycji, chcą pospacerować spokojnie po lesie nie mając pojęcia jak trzymać mapę i nie boją się zgubić na trasie w towarzystwie przyjaciół,
-profesjonalista – trasa 14 km dla osób, które mają doświadczenie w podobnych eventach, trasę pokonują sprintem a mapę czytają z zamkniętymi oczami.

OPŁATY – 40zł / osoba. W cenie pakietu startowego: możliwość udziału w Dogtrekkingu, medal, butelka wody na trasę, własnoręcznie upieczona kiełbaska lub wege szaszłyk, moc niezapomnianych wrażeń i dobra zabawa. Dzieci do lat 3 startują bezpłatnie.

Fot. FB/Szkoła dla psów DogPoint.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend