W sobotę otwarcie sezonu żeglarskiego 2020. Będzie można je zobaczyć online lub z plaży Centralnej

Sezon żeglarski w 2020 roku miał rozpocząć się na początku maja, jednakże sytuacja związana z COVID-19 skutecznie pokrzyżowała te plany. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnowano z organizacji wydarzenia otwierającego sezon żeglarski w Kołobrzegu.

Na zdjęciu kadr z XXXIX Regat Żeglarskich „Srebrny Dzwon”. Fot. Archiwum/Marek Augustyniak. 

-Już dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 30 maja (sobota), gdzie o godzinie 12:00 wszyscy zainteresowani żeglarze i motorowodniacy wraz z Anną Mieczkowską, prezydent Kołobrzegu, wypłyną z kołobrzeskiej Mariny Solnej w celu wykonania symbolicznej rundy wzdłuż nabrzeża Bałtyku. – informują w zaproszeniu na wydarzenie jego organizatorzy z Zarządu Portu Morskiego.

Z racji na panującą sytuację całość zostanie nadana w formie online na stronie: https://www.facebook.com/marinakolobrzeg/. Ponadto będzie można obserwować otwarcie sezonu żeglarskiego z plaży Centralnej.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg, współorganizatorem jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. Wydarzenie zostało również objęte Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Kołobrzeg.

zeglarski - W sobotę otwarcie sezonu żeglarskiego 2020. Będzie można je zobaczyć online lub z plaży Centralnej

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend