50 firm i organizacji zgłoszonych do tytułu Najlepsze Kołobrzeskie 2023. Pula nagród znowu urosła. Teraz to już 50 tys. zł

W konkursie Najlepsze Kołobrzeskie 2023 wpłynęło 77 zgłoszeń na 50 różnych firm i organizacji. Laureata tegorocznej edycji poznamy 6 października. Pula nagród urosła do 50 tys. zł.

Fot. Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

12 września w siedzibie Kołobrzeskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, głównego organizatora plebiscytu Najlepsze Kołobrzeskie, odbyło się pierwsze spotkanie kapituły konkursowej (na zdj.). Jej członkowie zapoznali się ze zgłoszeniami. Wpłynęło ich 77 na 50 różnych firm i organizacji.

W tym roku nominowani wyłonieni będą w 3 kategoriach. Suma indywidualnych głosów oddanych przez członków kapituły, wskaże listę nominowanych w poszczególnych kategoriach. Każda z zaproszonych firm będzie musiała jeszcze przyjąć zaproszenie do nominacji i spełnić wymogi formalne. Na poznanie nominowanych przyjdzie nam więc poczekać jeszcze kilka dni.

W drugiej edycji plebiscytu można było zgłaszać firmy i organizacje, które cechuje: innowacyjność i kreatywność, ekologia i odpowiedzialność społeczna, jakość i design, tradycja i kultura w biznesie oraz promocja miasta i regionu.

Uroczysta gala w Regionalnym Centrum Kultury, podczas której poznamy laureata konkursu odbędzie się 6 października.

Laureatem I edycji Najlepsze Kołobrzeskie w 2022 r. została firma Moose bags, którą doceniono za ekologiczne torby i akcesoria, za wysoką świadomość i społeczną odpowiedzialność, przyjazne podejście do ekologii i oryginalny design.

najlepsze kolobrzeskie e1694105200254 1024x672 - 50 firm i organizacji zgłoszonych do tytułu Najlepsze Kołobrzeskie 2023. Pula nagród znowu urosła. Teraz to już 50 tys. zł

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 16 września, 09:19 Luska

    Wy nie macie co robić? Zajmijcie się za plan podatkowy i podwyżki, które planujecie a nie kolejne konkursiki

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend