Nadzwyczajne Targi w czerwcu przy latarni morskiej w Kołobrzegu

You are currently viewing Nadzwyczajne Targi w czerwcu przy latarni morskiej w Kołobrzegu

W tym roku miasto nie zorganizuje Jarmarku Solnego. O powodach rezygnacji z kiermaszu z długą tradycją, pisaliśmy TUTAJ. W miejsce trwającego kilka tygodni jarmarku, mają pojawić się trwające  krócej wydarzenia o podobnym charakterze. Jednym z nich są Nadzwyczajne Targi Twórców i Rzemiosła.

Fot. Archiwum/Jarmark Solny w porcie pasażerskim w 2023 r.

Nadzwyczajne Targi Twórców i Rzemiosła zaplanowano na placu przy latarni morskiej w Kołobrzegu w dniach 19–22 czerwca.
– Nadzwyczajne to przestrzeń pełna pasji, inspiracji i pięknych rzeczy tworzonych z sercem – informują organizatorzy – To będzie okazja do spotkania twórców, odkrycia unikatowych produktów i poczucia letniego vibe’u w wyjątkowym miejscu, tuż przy kołobrzeskiej latarni morskiej.

Na stoiskach znajdziemy m.in. ubrania i dodatki, modę z duszą na letni sezon, biżuterię i rękodzieło – unikatowe, tworzone z pasją przedmioty, kosmetyki naturalne, ceramikę – od filiżanek po dekoracyjne cuda. Ponadto jedzenie, kawę, słodkości i alkohole rzemieślnicze, świece, plakaty, obrazy. Dla dzieci – kreatywne i wyjątkowe produkty dla najmłodszych.

– Tworzymy miejsce spotkań, gdzie ludzie, pasje i historie splatają się w jedno – dodają organizatorzy.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Przyjaciel43

    Super akurat przyjadę w tym czasie do Kołobrzegu i obejrzę co tam mają.pozfrawiam.

Dodaj komentarz