W piątek 26 czerwca 2026 roku w szkołach ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego odbędą się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
W Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w trakcie uroczystości, starosta kołobrzeski wręczy upominki i gratulacje żeńskiej drużynie, która zdobyła Mistrzostwo Polski w Finale Ogólnopolskiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt w Elblągu.
Harmonogram uriczystości zakończenia roku szkolnego publikujemy pod końcem.
