Akcja przeciwko LGBT i aborcji. „Co ma wspólnego LGBT z pedofilią?” – pytali młodzi ludzie (ZDJĘCIA, WIDEO)

Fundacja „Pro Prawo do Życia” przygotowała dziś akcję „STOP Aborcji”. Przy skrzyżowaniu ulicy Lipowej i Słowińców ok. 10 osób modliło się protestując w ten sposób przeciwko – jak mówiły – aborcji i deprawacji dzieci.

-Jest to modlitwa wynagradzająca panu Bogu grzechy popełniane publicznie w Polsce – mówi Marek Wąsowski z Fundacji „Pro Prawo do Życia” – Chodzi konkretnie o aborcję i deprawację dzieci – dodał.

Nasz rozmówca przyniósł ze sobą banery z kontrowersyjnymi treściami. Oburzenie młodych ludzi, którzy przypadkowo znaleźli się w tym samym miejscu, budził głównie napis „Stop pedofilii” tuż obok napisu „Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci?”.

– Co ma jedno wspólnego z drugim? – pytała poirytowana młoda dziewczyna – To jest oburzające i jednocześnie straszne, że ktoś może łączyć te dwie sprawy. Pedofilia jest okropna i podpada pod konkretny paragraf – mówiła nie kryjąc emocji. Wtórowała jej grupa innych kilkunastolatków.

Na drugim z banerów umieszczono szokujące zdjęcie zakrwawionego płodu.

stop 1024x768 - Akcja przeciwko LGBT i aborcji. "Co ma wspólnego LGBT z pedofilią?" - pytali młodzi ludzie (ZDJĘCIA, WIDEO)
stop3 1024x768 - Akcja przeciwko LGBT i aborcji. "Co ma wspólnego LGBT z pedofilią?" - pytali młodzi ludzie (ZDJĘCIA, WIDEO)
stop7 1024x768 - Akcja przeciwko LGBT i aborcji. "Co ma wspólnego LGBT z pedofilią?" - pytali młodzi ludzie (ZDJĘCIA, WIDEO)
stop6 1024x768 - Akcja przeciwko LGBT i aborcji. "Co ma wspólnego LGBT z pedofilią?" - pytali młodzi ludzie (ZDJĘCIA, WIDEO)

2 komentarze

Napisz komentarz
 1. 11 października, 19:49 Mmmmmm

  O patrzcie. . . W Kołobrzegu też są de… E.
  Patrząc na ich średnia wieku i twarze jestem spokojny że potomstwa już nie wydadzą.
  Fantazm kościelny prosto z kulu

  Reply this comment
 2. 12 października, 11:31 Spaniel

  Bardzo chciałbym się dowiedzieć, co dla protestujących znaczy „deprawacja” i skąd sobie wzięli standardy edukacji seksualnej, bo mnie do żadnego dokumentu z wytycznymi z banera nie udało się dotrzeć. Nie licząc prospektów dystrybuowanych przez samą fundację.

  Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend