Barierki na molo. Patrzcie pod nogi! (AKTUALIZACJA)

AKTUALIZACJA:

Barierki – jak nas poinformował właśnie Urząd Miasta – na molo zostały ustawione z powodu świeżo pomalowanych ławek. Widoczne w tym miejscu wystające deski, będą remontowane w innym terminie.

Na molo spacerowym ustawiono dwie barierki. Mają one prawdopodobnie zwrócić uwagę na bardziej wystające w tym miejscu deski. O co dokładnie chodzi, spytamy jutro w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Barierki ustawiono na molo w miejscu, w którym wyraźnie widać wystające ponad poziom deski pokładu. Mają one prawdopodobnie zwrócić uwagę spacerowiczów, by omijali to miejsce.

Deptak wykonany jest z relumy – desek z tworzywa sztucznego, które okazały się nietrafionym wyborem. Deski szybko po przeprowadzonym remoncie zaczęły się odkształcać wyrywając przy okazji śruby.

Mają one zostać wymienione na deski z drewna o odpowiednio wysokiej gęstości. Na wzór tych z pokładu dolnego, które sprawdzają się w tych warunkach. Jednak jak dotąd na ogłoszenie o przetargu na wykonanie remontu molo, nikt się nie zgłosił. Teraz będzie potrzebny remont doraźny.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend