Będzie miejski sztab Finału WOŚP

Wiemy już kto zorganizuje sztab 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Informację na swoim profilu facebokowym podał Kamil Barwinek. Szczegóły mamy poznać w przyszłym tygodniu.

W piśmie którego kopię zamieścił na swoim profilu Kamil Barwinek możemy przeczytać, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę aby w tym roku sztab zorganizował kołobrzeski Urząd Miasta. Pismo jest datowane na 10 listopada.

To dobra wiadomość, która na dwa miesiące przed Finałem rozwiewa wszystkie wątpliwości. Przypomnijmy, rok temy Finał WOŚP w Kołobrzegu dosłownie wisiał na włosku, bo nie miał kto go zorganizować. W ostatniej chwili kołobrzeskim regionem zbiórki „zaopiekowała” się Małgorzata Chir z Urzędu Gminy w Kołobrzegu dołączając miejski region zbiórki do sztabu gminnego.

W tym roku WOŚP zagra 15 stycznia i będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom

Kamil Barwinek jest przewodniczącym Rady Osiedla „Ogrody” i pełnomocnikiem prezydenta Kołobrzegu ds. usuwania azbestu.

SPROSTOWANIE 14 LISTOPAD: Kamil Barwinek jestem przewodniczącym zarządu osiedla „Ogrody”, przewodniczącym rady jest pan Jakub Skibiński.

fot. WOŚP

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend