Cześć, co robicie wieczorem?

Jeszcze przynajmniej do 15-tej potrwają uroczystości na Skwerze 18-marca i Piknik przy kortach tenisowych. My podpowiadamy co zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem.

Miejskie uroczystości potrwają jednak tak naprawdę do godz. 17.00. O tej godzinie w sali widowiskowej RCK będziemy mogli usłyszeć koncert w ramach cyklu Romantyczna Filharmonia Kołobrzeg – „Romantyzm – Niepodległość – Fryderyk Chopin”. Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

Co jeszcze? Pogoda dopisuje więc rześki spacer dotleni nas i doda wigoru by wieczorem bawić się np. w klubokawiarni Centrala, która zaprasza na imprezę „Po polsku o wolności”. Z głośników popłynie wyłącznie krajowa muzyka. Ale Centrala otworzy dziś swoje drzwi dla gości znacznie wcześniej, bo już o 18-tej. Będzie tu można obejrzeć mecz Eliminacji MŚ 2018 Polska-Rumunia. Wstęp wolny.

Kto mecz obejrzy w domu, a później będzie chciał gdzieś uspokoić swoje sportowe emocje będzie mógł to zrobić m.in. w klubie Antidotum przy ul. Łopuskiego. Dziś wieczorem będzie tu grana muzyka house w najlepszym clubowym wydaniu. Będą remixy, nowości, a przede wszystkim klasyki w nowych odświeżonych wersjach. Start: 21.00. Wstęp wolny.

Kto nie ma ochoty ani na mecz ani na pląsy w kołobrzeskich klubach może wybrać się do kina Wybrzeże. O godz. 13.45 i 20.15 zostanie tu pokazany film Macieja Pieprzycy „Jestem mordercą”. To thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji.

O godzinie 16 do kina Wybrzeże możemy ze sobą zabrać dzieci na film „Zakwakani”. Jest to animowany film przygodowy, który opowiada burzliwą historię kaczego rodu.

Z kolei o godz.17.45 będzie można zobaczyć tu film „Przełęcz Ocalonych” w reżyserii Mela Gibsona. Schyłek drugiej wojnyświatowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Wśród setek tysięcy amerykańskich żółnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono.

Normalne bilety kosztują 16 zł.

Fot. fdb.pl/kadrfilmu”Zakwakani”

 

 

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend