„Beka ponad honor”, czyli Jakub Poczęty w klubie Centrala (stand-up)

Kołobrzeg, czas na stand-up! 23 stycznia w klubie Centrala wystąpią Jakub Poczęty i Kuba Łaszkiewicz. Start o godz. 18.30. Ceny biletów zaczynają się od 40 zł. Dostępne są na kupbilecik.pl.

„Cześć, tu Poczęty (naturalnie chociaż przypadkiem). 8 lat na scenie, kilkanaście razy byłem w telewizji, występowałem w Polsce i za granicą. To mój piąty program, ta „Beka ponad honor”, także jeśli teraz się widzimy po raz pierwszy, to masz kilka programów do nadrobienia, a ja muszę się douczyć z reklamy, jakąś podyplomówkę strzelę na Wyższej Szkole Płacenia za Dyplom, czy coś. Do rzeczy. „Beka ponad honor” to program o obserwacjach świeżo upieczonego 30-latka. O przyjaciołach, z którymi robisz głupie rzeczy. O ciarkach żenady, które masz na plecach, kiedy ci się przypomni co zrobiłeś. O freak fightach, byciu starym graczem, planowaniu rodziny. Wszystkiemu przyświeca jedna dewiza – beka ponad honor.”

Przed Jakubem wystąpi młody, zdolny, świetnie operujący czarnym humorem i nieprzesadnie dynamiczną personą Kuba Łaszkiewicz!

Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej. 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend