Biesiada charytatywna już jutro

To już jutro o godzinie 18.00 w Sailor Port na terenie kołobrzeskiego portu jachtowego rozpocznie się Biesiada Charytatywna NETTELBECK SHANTY!

– Wyjątkową atrakcją Biesiady będzie licytacja niezwykłych przedmiotów, które otrzymujemy od wyjątkowych darczyńców. – pisze na swoim facebookowym profilu Robert Maziarz jeden z pomysłodawców Biesiady – Od tygodnia, codziennie ukazuję kolejnych pasjonatów. Wielu z nich znacie i nie posiadaliście o nich wiedzy że tacy są”, że są ludźmi wyjątkowymi nie tylko poprzez swoje talenty i pasje, lecz również dzięki wielkim sercom otwartym na ból dziecka.

Wśród darczyńców jest archeolog, saper, nurek, bronioznawca, specjalista IPN z zakresu archeologii zbrodni, prowadzący w TV Polsat serię pasjonujących filmów z cyklu Poszukiwacze Historii Olaf Popkiewicz

Olaf wysłał nam paczkę z garnkiem niemieckim, obiektem pożądania wielu gospodyń domowych. – dodaje z uśmiechem Robert Maziarz .

Z kolei dr Łukasz Gładysiak podarował na licytację napisaną przez siebie książkę Dawny Kołobrzeg”.

Na zdjęciu cegiełki, które będzie można kupić podczas Biesiady. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację Krzysia.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend