Weekend za pasem – zaplanuj go z nami!

Co można powiedzieć o najbliższym weekendzie? Chyba to, że każdy znajdzie coś dla siebie. I tak w piątek RCK zaprasza na koncert rockowy, a klub Antidotum na wieczór w gorących rytmach latino. W sobotę klub kolekcjonera pokaże antyki, dzień później dzieciaki przyjdą tu na spektakl teatrzyku dla najmłodszych. A co w kinie Wybrzeże? Od piątku będziemy mogli oglądać tu aż cztery różne filmy – „Za niebieskimi drzwiami”, „Bociany”, „Szkoła uwodzenia Czesława M. i Przełęcz ocalonych.

Wieczór z Cree

Gwiazdą tego weekendu będzie bez wątpienia Sebastian Riedel i zespół Cree, którzy zagrają koncert w Regionalnym Centrum Kultury. Sebastian Riedel jest synem wokalisty Dżemu – i Ryszarda. Zespół gra rocka z silnymi elementami bluesa. Zespół usłyszymy w piątek (4.11) o godz. 19. Bilety kosztują 45zł.

Lationo party w Antidotum

Również w piątek na imprezę w kubańskich rytmach zaprasza klub Antidotum. Będą animacje taneczne i pokaz tańca. Wstęp wolny. Start godz. 21.

Giełda Staroci

Do Regionalnego Centrum Kultury wraca Klub Kolekcjonera i Giełda Staroci. Ponownie w holu RCK przy ul. Solnej 1 będzie można spotkać kolekcjonerów, którzy przyniosą ze sobą małe dzieła sztuki, m.in. antyki i monety. Wstęp wolny. Początek godz. 10.

Teatr dla najmłodszych

Regionalne Centrum Kultury zaprasza na spektakl Trójka na Głowie” w wykonaniu Teatru Lalki Tęcza” ze Słupska oraz warsztaty teatralne. Start o Bilety kosztują 12 zł

Kino Wybrzeże

W kinie przy ul. Łopuskiego od piątku możemy oglądać aż 4 różne filmy jednego dnia. Taki plan będzie obowiązywał do 10 listopada. I tak o godz.

14.40 zobaczymy film „Za niebieskimi drzwiami”, o godz. 16.20 Bociany, o godz. 18.10 Szkoła uwodzenia Czesława M., a o godz. 20 „Przełęcz ocalonych”.

Bilet normalny kosztuje 16 zł.

 

 

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend