Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film „Podatek od miłości” (+zdjęcia)

Trwają zdjęcia do nowej produkcji kinowej TVN. Część scen nagrywana jest w Kołobrzegu. 

Dziś przed południem byliśmy na planie filmowym przed kołobrzeską katedrą. Aktorzy, statyści (wśród nich sporo kołobrzeżan)  i ekipa filmowa pojawili się tam ok. godz. 9.30. Część pasa ulicy Katedralnej została odgrodzona metalowymi barierkami. Zaparkowały tam telewizyjne wozy. Filmowcy zanim zaczęli kręcić musieli jeszcze uporać się m.in. z przeszkadzającymi znakami drogowymi – jeden zdemontowali, drugi przekręcili tak żeby nie przeszkadzał  w ujęciach. Po zakończeniu prac wrócą na miejsce. Gdy grano sceny przed katedrą na chwilę wstrzymywano ruch samochodów i proszono przechodniów o przejście na drugą stronę ulicy. Słychać było też komendy wydawane przez mikrofon.

W tłumie  udało nam się wyłapać znanych i lubianych aktorów – Ewę Gawryluk i Zbigniewa Zamachowskiego.  

Wczoraj film nagrywano w Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk. Kolejne sceny mają być nagrywane w okolicy poczty i Latarni Morskiej.

„Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym. Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. 

W rolach głównych plejada gwiazd m.in. Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki i Zbigniew Zamachowski.

 

plan 11 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia) plan zdjęciowy Kołobrzeg2 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia) plan 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia) plan7 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia) plan8 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia) plan9 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia) plan10 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia)

plan 1 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia)

plan2 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia) plan5 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia)

plan15 1024x576 - Byliśmy na planie filmowym. Stacja TVN kręci w Kołobrzegu film "Podatek od miłości" (+zdjęcia)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend