Stacja TVN jutro będzie kręcić film w Kołobrzegu

You are currently viewing Stacja TVN jutro będzie kręcić film w Kołobrzegu

Trwają zdjęcia do nowej produkcji kinowej TVN. Część scen nagrywana jest w Kołobrzegu.

Dziś do Kołobrzegu zawitała ekipa TVN, która nagrywać będzie zdjęcia do nowego filmu „Podatek od Miłości”. 29 marca 2017 roku prace nad filmem rozpoczęły się w Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk. W czwartek zmiana scenografii i ekipa przeniesie się z dzielnicy uzdrowiskowej do centrum miasta. Do Kołobrzegu przyjechali Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska.

Jutrzejszy dzień zdjęciowy rozgrywać się będzie między innymi w okolicy Bazyliki, poczty a także Latarni Morskiej.

„Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym. Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok.

Na zdjęciu kadr z planu filmowego.

Dodaj komentarz