Closterkeller z charyzmatyczną Anją Orthodox zagra w Kołobrzegu!

You are currently viewing Closterkeller z charyzmatyczną Anją Orthodox zagra w Kołobrzegu!

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka na polskiej scenie muzycznej. Od lat niezmiennie plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołów rockowych.

Liderką zespołu jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych także i poza granicami Polski. Teksty Anji – mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller. Także i w swych angielskich wersjach, które prezentowane są na zagranicznych koncertach grupy.

Zespół ma w dorobku już 15 płyt (w tym 9 pełnowymiarowych albumów studyjnych i 2 koncertowe wydawnictwa DVD). Dwa ostatnie albumy „Aurum” (2009) i „Bordeaux” (2011) wydane przez Universal Music Poland zyskały entuzjastyczne recenzje zarówno słuchaczy jak i prasy muzycznej. We wszystkich najważniejszych gazetach rockowych zdobywały najwyższe oceny.

Zespół zagra 15 kwietnia w klubokawiarni Centrala. Można już kupować bilety. W przedsprzedaży kosztują 30 zł, w dniu koncertu 40 zł.
Fot. www.closterkeller.pl

 

Dodaj komentarz