Do poniedziałku osoba, która uszkodziła Turystykę, ma czas na zgłoszenie się do urzędu miasta. Jeżeli tego nie zrobi, sprawa trafi na policję

Wczoraj informowaliśmy o zniszczeniu rzeźby Turystka, która stoi na rogu Skweru Miasta Partnerskich. Ktoś zniszczył kijek do robienia selfie. i tak jak poprzednio (to już kolejna tego typu dewastacja), miasto daje szansę osobie, która uszkodziła rzeźbę, na zgłoszenie się do magistratu i dobrowolne pokrycie kosztów naprawy. W przeciwnym razie, sprawa trafi na policję.

„Kolejny raz rzeźba Turystki stojąca na Skwerze Miast Partnerskich ucierpiała w wyniku działań wandala. – czytamy na oficjalnym profilu prezydent Kołobrzegu w mediach społecznościowych – Trwa szacowanie kosztów naprawy, i weryfikacja nagrań z monitoringu miejskiego. Sprawca ma szansę zgłosić się do poniedziałku i pokryć koszty naprawy szacowane na kilkaset złotych. Jeśli tego nie zrobi, w poniedziałek oficjalne zgłoszenie wraz z gotowym protokołem, wyceną szkód i nagraniem z monitoringu, trafi do rąk kołobrzeskiej Policji.”

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend