Dzieciaki oraz „Jaś i Małgosia” z wizytą u Piratów (+zdjęcia)

W weekend dzieci odwiedziły Piracką Przygodę Tadeusza „Wani” Waśko.  

Wizytę w Pirackiej Przygodzie zorganizowała Fundacja „Jaś i Małgosia”. Dzieciaki i rodzice korzystali z ostatnich ciepłych dni bawiąc się „w piratów”. Było m.in. siłowanie się na rękę i przeciąganie liny. 

Fundacja „Jaś i Małgosia” prowadzi m.in. zajęci wczesnego wspomagania rozwoju, które są realizowane dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wieku szkolnego.

 

1a - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)6 1 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)8 1 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia) 9 1 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia) 14 1 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia) 18 1 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)19 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)20 2 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)23 1 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)28 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)10 1 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)30 - Dzieciaki oraz "Jaś i Małgosia" z wizytą u Piratów (+zdjęcia)

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 30 września, 00:26 Stefa

    Było super 😉

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend