Jutro kino Wybrzeże zaczyna grać „Wieloryba”, film który zachwycił publiczność i krytyków na Festiwalu w Wenecji (ZWIASTUN)

Jutro kino Wybrzeże zaczyna grać film „Wieloryb” w reżyserii Darrena Aronofskiego, twórcy „Requiem dla snu” i „Czarnego łabędzia”. Produkcja zachwyciła m.in. publiczność i krytyków na Festiwalu w Wenecji. Wielu krytyków odtwórcy głównej roli – Brendanowi Fraserowi (NA ZDJ.) – wróży Oskara za tę kreację.

Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie. (opis dystrybutora)

film2 - Jutro kino Wybrzeże zaczyna grać "Wieloryba", film który zachwycił publiczność i krytyków na Festiwalu w Wenecji (ZWIASTUN)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend