Dziś wystartowały kołobrzeskie licytacje dla WOŚP. Można wylicytować m.in. koszulki z autografami znanych sportowców

Przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabierają tempa. Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, kołobrzeski sztab WOŚP szykuje się, aby 31 stycznia po raz 29. zagrać z Fundacją WOŚP.

W tym roku wyjątkowo zabraknie części artystycznej, gastronomicznej, turniejów sportowych, a światełko do nieba w wykonaniu Bractwa Kurkowego będzie transmitowane w formie online.

Dlatego w tym roku wyjątkowo część finału przeniosła się do Internetu. W ubiegłym tygodniu wystartowała eSkarbonka, gdzie do 2 lutego można wpłacać pieniądze. Jest to forma dedykowana przede wszystkim dla przebywających na kwarantannie, a także dla osób podwyższonego ryzyka, które ograniczają kontakty do minimum. Kolejnym etapem działań w Internecie są licytacje, które wystartowały dziś i potrwają do 2 lutego.

W chwili obecnej można zlicytować m.in. koszulkę z autografem Arkadiusza Milika, którą przekazał były selekcjoner reprezentacji Polski – Adam Nawałka, koszulkę z autografem i dedykacją Adama Nawałki, koszulkę z autografem Zbigniewa Bońka, weekendowy voucher na pobyt w Shuum Hotel, pakiety startowe kołobrzeskiego Biegu Zaślubin, kartę z autografem Adama Małysza czy ręcznie wykonany wisiorek z labradorytu.

W najbliższych dniach lista przedmiotów do zlicytowania wydłuży się m.in. o przedmioty przekazane przez prezydent Annę Mieczkowską, posła Marka Hoka, senatora Janusza Gromka, oraz licznych przedsiębiorców i mieszkańców Kołobrzegu. 

Wszystkie aukcje można znaleźć pod poniższym linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Kolobrzeg

fot1 - Dziś wystartowały kołobrzeskie licytacje dla WOŚP. Można wylicytować m.in. koszulki z autografami znanych sportowców

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend