„Fala Orientu” dziś jeszcze w Dźwirzynie, od jutra w Kołobrzegu

Każdego lata przetacza się po wybrzeżu Bałtyku „Fala Orientu” czyli najstarszy, największy i najsłynniejszy Orientalny happening w Polsce.

Barwny Festiwal Indii trwa właśnie w Dźwirzynie. Jutro na trzy kolejne dni zawita do Kołobrzegu. Wróci tu w sierpniu.

Duża scena stanie na deptaku pod latarnią morską, a wokół niego powstanie miasteczko w którym będzie można m.in. posmakować smaków Indii i kupić orientalne pamiątki. W programie jest też wiele godzin występów scenicznych, pokazów tańców, jogi, sztuk walki, teatry oraz przeróżne atrakcje w okalających scenę namiotach. Niezwykłą współtworzona z publicznością atmosfera pozostaje na zawsze w pamięci. Dla najmłodszych gości i ich rodziców co roku przygotowywane jest nowe widowisko teatralne.  W tym roku będzie tak samo. Będą też kolorowe sztuki powstają między innymi w dalekim Ekaterynburgu (Rosja). Vladimir Avvakumov, reżyser i aktor wzbogaca program ciekawymi adaptacjami mądrych indyjskich opowieści.

Festiwal Indii jest wspierany przez ambasadę Indii W Polsce, która jest naszym honorowym patronem. Poniżej publikujemy kalendarz Festiwalu w powiecie kołobrzeskim.

28.06 – Dźwirzyno
29.06 – Dźwirzyno
30.06– Kołobrzeg
1.07 – Kołobrzeg
2.07 – Kołobrzeg
24.07 – Ustronie Morskie
25.07 – Ustronie Morskie
9.08 – Dźwirzyno
10.08 – Dźwirzyno
16.08 – Ustronie Morskie
17.08 – Ustronie Morskie
18.08 – Kołobrzeg
19.08 – Kołobrzeg
20.08 – Kołobrzeg

Fot. VivaKultura 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend