Forum Ekologiczne w Kołobrzegu już w czerwcu

W tym roku w czerwcu, a nie jak dotąd w połowie września, w Kołobrzegu odbędzie się Forum Ekologiczne.

W tym roku po raz czwarty w Kołobrzegu odbędzie się forum poświęcone ekologii. Wśród poruszonych tematów są m.in. ekobudownictwo i prawo wodne, finansowanie inwestycji środowiskowych, inwestycje w przyszłość i ekoedukacja.

Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele rządu oraz samorządów, ludzie ze świata nauki i biznesu, pracownicy firm i instytucji związanych z ekologią, którzy podejmą dialog i wymienią doświadczenia w zakresie zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska. Zaproszenie na Forum przyjęli m.in. członkowie Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Świętokrzyskiego i Śląskiego oraz Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, Podkarpackiego i Lódzkiego.

Z kolei w części wystawienniczej Forum wezmą udział entuzjaści ekologii z Polski i zagranicy. Podczas trzech dni prezentowane będą najnowsze osiągnięcia i rozwiązania, m.in. z zakresu odnawialnych źródeł energii, gospodarki komunalnej czy budownictwa ekologicznego.

Jak co roku, tak i w czasie IV Forum Ekologicznego zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. W tym roku Forum pomoże siedmioletniemu Krzysiowi. Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na opłacenie turnusów neurologopedycznych. 

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend