#hot16challenge2. Wójt Ustronia Morskiego przyjęła wyzwanie i rymowała w muzycznej akcji dla medyków. Kogo nominowała? (wideo)

You are currently viewing #hot16challenge2. Wójt Ustronia Morskiego przyjęła wyzwanie i rymowała w muzycznej akcji dla medyków. Kogo nominowała? (wideo)

#hot16challenge2 to muzyczna akcja, która szturmem zdobyła Internet. Powstała, by wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla medyków, którzy walczą z koronawirusem. Ostatnio dołączyła do niej wójt Ustronia Morskiego, Bernadeta Borkowska.

Celem #hot16challenge2 jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem, organizowana w serwisie siepomaga.pl. Każdy z nominowanych artystów poza nagraniem 16-wersowej zwrotki zobowiązany jest wpłacić pieniądze na ten cel.

W odpowiedzi na nominacje miast Ustroń i Cieszyn, gmina Ustronie Morskie również przyłączyła się do akcji #hot16challenge2. Wójt Bernadeta Borkowska zarymowała w rytm podkładu muzycznego, a na końcu nominowała do wyzwania innych samorządowców.

Link do zbiórki: http://siepomaga.pl/hot16challenge

Nominacje wójt Bernadety Borkowskiej:
Anna Mieczkowska – Prezydent Miasta Kołobrzeg
Burmistrz Mielna – Olga Roszak-Pezała Gmina Mielno
Tomasz Tamborski – Starosta Kołobrzeski
Burmistrz Stronia Śląskiego – Dariusz Chromiec Stronie Śląskie
Wójt Dygowa – Grzegorz Starczyk Gminadygowo.pl

Dodaj komentarz