IKEA w Szczecinie. Kiedy otwarcie? (WIDEO)

Dużymi krokami zbliża się otwarcie sklepu Ikea w Szczecinie. Będzie to najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej wnętrzarskiej sieciówki.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty otwarcia, ale wiadomo, że przypadnie ono w drugim kwartale tego roku. Na terenie sklepu trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe. Oficjalny adres sklepu IKEA w Szczecinie to ulica Białowieska 2. Będzie tu można dojechać komunikacją miejską ze wszystkich stron miasta. Przygotowano także darmowy parking z 750 miejscami postojowymi, w tym dla rodzin z dziećmi oraz dla osób z niepełnosprawnościami i zadaszony parking na rowery i motocykle. Na posiadaczy aut elektrycznych czeka osiem płatnych stanowisk płatnego szybkiego ładowania. 

Na otwarciu sklepu IKEA nie kończą się inwestycje marki w Szczecinie. Po otwarciu planowany jest dalszy rozwój infrastruktury drogowej w najbliższym obszarze IKEA.  

Sklep w Szczecinie to dwunasta tego typu inwestycja w Polsce. Obecnie firma w swoich planach stawia na otwieranie nowych miejsc spotkań z klientami, m.in. Punktów Odbioru Zamówień IKEA i rozwój biznesu wielokanałowego, koncentrując się na sprzedaży online, usłudze dostawy do domu i zdalnego projektowania oraz Aplikacji mobilnej IKEA.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend