Interweniował policjant po służbie – po krótkim pościgu złapał sklepowego rabusia

Policjant pionu Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu będąc już po służbie zatrzymał złodzieja sklepowego. Robiąc zakupy w jednym z marketów, zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę. Funkcjonariusz natychmiast przystąpił do działania.

Wczoraj po godz. 16.00 policjant pionu Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu będąc w czasie wolnym od służby, robił zakupy w jednym ze sklepów na ulicy Tarnowskiego. W pewnym momencie zauważył, jak jeden z klientów spakował kilka produktów do swojej torby, a następnie wybiega ze sklepu.

Funkcjonariusz, nie mając żadnych wątpliwości, że doszło do kradzieży, natychmiast zaczął działać. Po krótkim pościgu zatrzymał mężczyznę. Funkcjonariusz obezwładnił podejrzewanego o kradzież, a następnie przekazał go przybyłemu na miejsce patrolowi Policji.

Część skradzionych produktów została zniszczona, reszta wróciła do sklepu. Zdarzenie zakwalifikowano jako wykroczenie. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend