Kucharz, lider gościnności, sprzedawca w Douglasie, opiekun finansowy. Kto ma szansę na pracę w Kołobrzegu? (oferty)

You are currently viewing Kucharz, lider gościnności, sprzedawca w Douglasie, opiekun finansowy. Kto ma szansę na pracę w Kołobrzegu? (oferty)

Opiekun finansowy, praktykant w banku, konsultant-sprzedawca w Douglasie – przeglądamy oferty pracy w Kołobrzegu na platformie interviewme.pl.

Na stronie interviewme.pl dziś było 144 ofert pracy z terenu Kołobrzegu.

Kogo poszukują pracodawcy? Nauczycieli (m.in. grafiki komputerowej, języka migowego, przedmiotów zawodowych) zatrudni Centrum Nauki i Biznesu „Żak”.

Dużo ofert znajdziemy z branży turystycznej – praca czeka na pokojowe, kucharzy w hotelach, kelnerów czy recepcjonistek.

Lidera gościnności i „młodocianego pracownika restauracji” zatrudni McDonalds. Poszukiwany jest też m.in. specjalista ds. marketingu w branży rolniczej, kierowca międzynarodowy CE, konstruktor maszyn, koordynator ds. bezpieczeństwa i ochrony oraz architekt oprogramowania. Kilka ofert pracy umieściły apteki, które poszukują farmaceutów. Praca jest też dla referentów i księgowych.

Co ciekawe, mało jest ofert pracy dla pracowników budowlanych.

Wszystkie oferty pracy na terenie Kołobrzegu umieszczone na stronie InterviewMe znajdziemy tu: https://interviewme.pl/praca/kolobrzeg

Dodaj komentarz