Inwestują w rozrywkę

W Pyszce (gmina Dygowo), po drugiej stronie drogi wojewódzkiej 163, nad Parsętą powstaje duże centrum rodzinnej rozrywki – Fun Park Pomerania. Inwestor zapowiada otwarcie już 1 czerwca 2017 roku.
Mamy najświeższe zdjęcia z drona powstającego właśnie centrum rodzinnej rozrywki Fun Park Pomerania w Pyszce. Zakończone zostały już prace związane z przyłączami, zamknięty jest budynek hali zabaw, trwają prace wewnątrz budynków. Rozpoczyna się budowa karczmy. Inwestor zamówił już wyposażenie parku i hali zabaw.
Przypomnijmy, Pomerania to m.in. całoroczna hala o powierzchni ok. 3 tys. m kwadratowych, z salami pełnymi atrakcji dla dzieci, z gastronomią i z miejscem na okolicznościowe imprezy. Na zewnątrz będą place zabaw, ścieżki edukacyjne z dinozaurami, staw, po którym będzie można pływać na rowerze wodnym. W II etapie w sąsiedztwie prawdopodobnie powstanie hotel.
Inwestorem jest Marek Różewski, właściciel firmy budowlanej z siedzibą w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem i czterogwiazdkowego Hotelu Leda w Kołobrzegu. Jak zapewnił nas wczoraj przedstawiciel inwestora, Filip Korowacki, prace realizowane są zgodnie z harmonogramem, a pierwsi goście powinni pojawić się w Parku 1 czerwca 2017 roku.

Fot.: Fun Park Pomerania

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend