Jacek Woźniak ogłosił start w przyszłorocznych wyborach na urząd prezydenta Kołobrzegu

Jacek Woźniak, radny Rady Miasta podczas dzisiejszej (29.11) konferencji prasowej oficjalnie ogłosił, że będzie kandydował na prezydenta Kołobrzegu z listy Ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej OK Samorząd. Zaprosił też do kontaktu wszystkich tych, którzy chcą działać razem z nim.
– Rozmawiamy i będziemy rozmawiać ze wszystkimi. Jesteśmy otwarci na dialog – mówił Jacek Woźniak – Tych, którzy chcą działać ponad partyjnymi podziałami, nie uczestniczyć w wojnie polsko-polskiej pomiędzy największymi siłami politycznymi w kraju, zapraszam do nas – dodał.

Podczas konferencji Jackowi Woźniakowi towarzyszyli Karolina Szarłata-Woźniak (prywatnie żona radnego), radny Krzysztof Plewko oraz Bartosz Kołodziejczyk, szef stowarzyszenia Koalicji Samorządowej Powiatu Kołobrzeskiego.

Radny Woźniak poinformował, że dotychczasowy Klub Radnych Niezależnych w Radzie Miasta, do którego należą Karolina Szarłata-Woźniak i Krzysztof Plewko, nosi teraz nazwę Koalicji Samorządowej.
– Misją naszego klubu jest działanie ponad partyjnymi podziałami, promowanie idei samorządowej i wspieranie lokalnej społeczności – mówiła podczas konferencji Karolina Szarłata-Woźniak.

Więcej w naszym materiale wideo.

2 komentarze

Napisz komentarz
  1. 29 listopada, 20:49 jagoda

    Tragedia

    Reply this comment
  2. 09 lutego, 15:17 Głos na NIE

    To żart i kpina z Kołobrzeżan. Poparcie w drugiej turze, jeśli niestety do niej dojdzie już ustawione. Najwyższy czas by już zniknął ze swojej małej sceny politycznej.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend