Jarmark Wiosenny: Wszystkie stoiska płatne, oprócz jednego

Na Placu Ratuszowym znowu pachnie drewnem, bo od wczoraj wracają tu drewniane domki. Wkrótce przy ratuszu rusza Jarmark Wiosenny.

Drewniane domki znamy już z Jarmarku Bożonarodzeniowego. W piątek, 7 kwietnia rusza tu też Jarmark tyle że Wiosenny. – To nasz nowy projekt łączący czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych z majówką – piszą organizatorzy na swojej stronie Jarmarki Kołobrzeg  – Tematem przewodnim będą kwiaty, mnóstwo kwiatów i zieleni. Nie zabraknie lokalnych specjałów i rękodzieła. Będzie wiele imprez towarzyszących, występy dzieci, młodzieży i muzyka na żywo.

Chętni, którzy chcieliby się pokazać na Jarmarku Wiosennym muszą wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.jarmarkikolobrzeg.pl.

Jest kilka opcji do wyboru. Można m.in. wynająć drewniany domek. Jeden z takich domków na cały miesiąc wykupił już Powiat Kołobrzeski. Zostanie on bezpłatnie udostępniony rękodzielnikom, artystom, twórcom, pracowniom artystycznym. Słowem, wszystkim, którzy chcieliby wystawić się ze swoimi rękodziełami i je sprzedawać. 

-To kolejny raz, kiedy w ten sposób chcemy wesprzeć i zapromować naszych lokalnych twórców, artystów i rękodzielników. – mówi Starosta Tomasz Tamborski – Rozumiem, że często koszt uczestnictwa w tego typu kiermaszach i pokazach jest dla wielu lokalnych wytwórców sporym wydatkiem i barierą, stąd nasz pomysł sfinansowania jednego z domków.

Wszyscy zainteresowani mogą się zgłaszać poprzez e-mail kontakt@jarmarkikolobrzeg.pl lub telefonicznie pod nr 503 079 398.

Jarmark Wiosenny na Placu Ratuszowym będzie trwał od 7 kwietnia do 7 maja.

 

domki 1024x576 - Jarmark Wiosenny: Wszystkie stoiska płatne, oprócz jednego

2 komentarze

Napisz komentarz
  1. 04 kwietnia, 17:14 Marcin

    „Pracownią artystycznym”… Płakać się chce.

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend