Jeden był poszukiwany, drugi miał przy sobie narkotyki. Policja zatrzymała dwóch kołobrzeżan

Kołobrzeska policja zatrzymała dwóch mieszkańców Kołobrzegu. Jeden z nich był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia, a drugi posiadał przy sobie środki odurzające. Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu, w którym przebywali mężczyźni, skradziony rower.

Funkcjonariusze policji pionu kryminalnego zajmują się między innymi poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W toku prowadzonych czynności operacyjno-rozpoznawczych niejednokrotnie ustalają adresy, pod którymi przebywają osoby poszukiwane.

Tak było i tym razem. Wczoraj (16 marca) w godzinach wieczornych kryminalni ustalili miejsce pobytu dwóch mężczyzn. Zatrzymali 27-letniego mieszkańca Kołobrzegu, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.
W mieszkaniu znajdował się także 36-letni mężczyzna, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci proszku amfetaminy w ilości 2,5 g. Kryminalni podczas przeszukania mieszkania znaleźli jeszcze skradziony rower. To już kolejny jednoślad, jaki odzyskali w ostatnim czasie funkcjonariusze.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy, wobec nich toczy się dalsze postępowanie.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend