Jest weekend są… Andrzejki!

Największe imieniny świata – jak Polska długa i szeroka wszyscy bawią się na imieninach Andrzeja. Nie znasz żadnego? Popytaj znajomych, na pewno ktoś jakiegoś zna i wpadaj na imprezę.

Zaproszenia nie potrzebujesz by wejść jutro (25.11) na Rockowe Andrzejki do klubokawiarni Centrala przy ul. Wąskiej 1. Otwarta będzie duża sala i będzie można popląsać. Start godz. 21.00.

Otwarte będą oczywiście też inne kołobrzeskie lokale. Jutro (25.11) W Antidotum przy ul. Łopuskiego szykuje się głośna impreza dla wszystkich fanów bębnów i mocnego basu czyli już piąte spotkanie z cyklu Speakers Over The Sea. Wstęp wolny. Start. godz. 22.

Na magiczne Andrzejki zaprasza też m.in. kawiarnia Adabar w zabytkowych piwnicach ratusza. W menu jest m.in. śledź po kołobrzesku i bigos staropolski. Przyszłość będzie przepowiadał wróżbita Ząbek. W pakiecie jest też wódka 250 ml na osobę i napoje. Żeby wejść trzeba będzie sięgnąć do kieszeni i zapłacić 99 zł od osoby. Rezerwacja pod numerem tel. 501 536 383 lub w lokalu.

Sanatorium Uzdrowisko Bałtyk zaprasza na „Magiczne Andrzejki 2016”. W programie andrzejkowe kasyno, menu staropolskie, wróżby i muzyka na żywo. W menu i w cenie jest m.in. butelka wina na parę. Wejściówka dla dwojga kosztuje 120 zł. Start o godz. 20.30.

A co poza tym …

Jeżeli dokucza wam jesienna chandra warto wybrać się w niedzielę do RCK na komediowy spektakl „ Mężczyzna Idealny”. Czy mężczyzna idealny w ogóle istnieje? Na to pytanie, miejmy nadzieję padnie odpowiedź ze sceny RCK. Początek przedstawienia o godz. 17. Bilety kosztują 85 zł.
Jutro (25.11) o godz. 18 w RCK będzie można zobaczyć wernisaż wystawy poplenerowej XVIII Międzynarodowego Pleneru OSIEKI – „Czas i miejsce dla sztuki”. Ekspozycję w holu RCK będzie można oglądać do 27 grudnia. Na wystawę zaprasza Związek Polskich Artystów Plastyków oraz Galeria Sztuki Współczesnej przy Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta.
Jest też coś dla dzieci – w niedzielę Regionalne Centrum Kultury zaprasza najmłodszych widzów na film „Szajbus i pingwiny”. Start godz. 11. Bilety kosztują 10 zł.

Fot. pixabay

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend