Julia Iwan została wicemistrzynią świata Kyokushin Karate organizacji IKO World So-Kyokushin

You are currently viewing Julia Iwan została wicemistrzynią świata Kyokushin Karate organizacji IKO World So-Kyokushin

Semapi Julia Iwan spotkała się w finale z reprezentantką Japonii. Po bardzo zaciętej walce w pierwszej rundzie dogrywka, niewiele brakuje. Bardzo mocna dogrywka w pięknym stylu, niestety sędziowie decydują o zwycięstwie Japonki.

Julia Iwan zostaje wicemistrzynią świata Kyokushin Karate organizacji IKO World So-Kyokushin. Do strefy medalowej dostali jeszcze Natalia Hajn Szczytno oraz Marcin Świątek Szczecin.

Sensei Paweł Falko został doceniony przez japońskich Shihan oraz przez Shihan Cameron Quinn jako sędzia. Oprócz sędziowania walk eliminacyjnych miał możliwość sędziowania walk o 3 miejsce na mistrzostwach świata..

Gratulujemy całej reprezentacji Polski, która fenomenalnie się spisywała na macie jako zawodnicy i sędziowie. – mówią działacze klubowi z Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai – Całej kadrze, która na każdym kroku wspierała się dopingowała i tworzyła wspaniałą atmosferę. Dziękujemy Shihan Piotr Zembrzuski trenerowi kadry za cenne podpowiedzi i uwagi.

I dodają: Zaznaczyliśmy swoją obecność na arenie światowej na każdej płaszczyźnie w bardzo mocny sposób. Dziękujemy Shihan Radosław Husaria za możliwość udziału w najwyższej i najważniejszej imprezie sportowej na świecie.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz