Jutro koncert na żywo z Antarktyki

Jutro na antenie radiowej „Trójki” zostanie nadany koncert Adama Nowaka (grupa Raz,Dwa,Trzy) prosto z odległej Antarktyki.

O wyprawie polskich artystów do Antarktyki niedawno pisaliśmy TU

Przypomnijmy, Adam Nowak ma zagrać pierwszy w historii polskiej muzyki koncert w Antarktyce. Muzyk wykona premierową piosenkę, która powstała podczas tej wyprawy. Oprócz koncertu w nietypowych warunkach wyprawa stawia sobie też inne cele. Po powrocie do Polski ma powstać wystawa fotografii Bartosza Stróżyńskiego (fotografik, operator kamery, pomysłodawca i producent przedsięwzięcia) oraz film prezentujący zmagania polskich artystów z dziką i nieprzewidywalną  przyrodą Antarktyki.

Wyprawa ma silne akcenty kołobrzeskie. To z portu w Kołobrzegu grupa wypłynęła w próbny rejs, który miał sprawdzić stan przygotowań. W ekipie, która w niedzielę wylatuje z Warszawy jest m.in. Rafał Kolikow, kołobrzeżanin, który razem z dwójką operatorów – Arturem Homanem i Ksawerym Zylberem – ma odpowiadać za stronę filmową przedsięwzięcia. Finansowo i promocyjnie wsparła wyprawę Lokalna Organizacja Turystyczna w Kołobrzegu.

Koncert zostanie nadany 11 marca, między godz. 19.00 a 22.00  na antenie Programu 3 Polskiego Radia.

Koncertu będzie można wysłuchać tu http://www.polskieradio.pl/9,Trojka

Zdjęcie: Facebook/Trzy Sztuki

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend