Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia)

W sobotę w RCK został podsumowany projekt „Sztuka w służbie ducha i ciała”. W Centrum zjawiły się tłumy.

– W ramach projektu „SZTUKA W SŁUŻBIE DUCHA I CIAŁA” zorganizowaliśmy zajęcia artystyczno – terapeutyczne adresowane do osób chorych onkologicznie. które trwały od 27 marca – mówi Marta Paradecka z Fundacji Sztuka dla Życia – Zajęcia miały charakter otwarty i bezpłatny. Były rodzajem terapii przez sztukę, miały skłonić chorych do wyjścia z domu, podnieść ich jakość życia, wiarę w siebie i własne talenty, pokazać im nowe perspektywy, dać poczucie wspólnoty.

Na koniec projektu powstał m.in. kalendarz ze zdjęciami osób, które wzięły udział w projekcie.

Projekt był współfinansowany ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego i zrealizowany przy współpracy Gminy Miasto Kołobrzeg i Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu. Partnerem projektu było Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Fot. Marek Augustyniak

fundacja3 1024x488 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja4 1024x610 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja5 1024x625 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja6 1024x586 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja7 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja9 1024x565 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja10 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja11 1024x651 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia)fundac 1024x582 - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia) fundacja Kołobrzeg - Kalendarz na koniec niezwykłego projektu (+zdjęcia)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend