Kolejna premiera w kinie Wybrzeże. Na afisz wchodzi najnowszy film reżysera „Bożego Ciała” (zwiastun)

You are currently viewing Kolejna premiera w kinie Wybrzeże. Na afisz wchodzi najnowszy film reżysera „Bożego Ciała” (zwiastun)

Od jutra (6 marca) kino Wybrzeże zaczyna grać „Salę samobójców. Hejter”, film Jana Komasy, reżysera „Bożego Ciała”.  Repertuar na plakacie oraz zwiastun pod tekstem. Bilet normalny kosztuje 16 zł.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

opis dystrybutora kino

Dodaj komentarz