Kolejny operator e-hulajnóg w Kołobrzegu (cennik)

You are currently viewing Kolejny operator e-hulajnóg w Kołobrzegu (cennik)

Operator TIER wjeżdża ze swoimi e hulajnogami na ulice Kołobrzegu. To kolejna firma, która w kurorcie będzie oferowała ekologiczny transport.

TIER, europejski operator w obszarze mikromobilności, konsekwentnie poszerza swoją działalność na polskim rynku pojawiając się w kolejnych miastach. Od 17 czerwca 250 e-hulajnógi TIER są dostępne w Kołobrzegu. Aby od samego początku zachęcić użytkowników do poprawnego korzystania z e hulajnóg, operator oferuje dodatkowe darmowe minuty na przejazdy za skorzystanie z rekomendowanych stref parkowania.

Aby spróbować jazdy e-hulajnogą TIER, pobierz aplikację, zarejestruj się i przypisz swoją metodę płatności. Następnie znajdź e-hulajnogę na mapie lub na ulicy i odblokuj ją, skanując umieszczony na niej kod QR za pomocą aplikacji. Aby zakończyć jazdę, znajdź bezpieczne miejsce do zaparkowania, opuść nóżki, otwórz aplikację TIER i dotknij przycisku „Zakończ przejazd”.

CENNIK

Minuta jazdy e-hulajnogą TIER w Kołobrzegu kosztuje 65 groszy, natomiast opłata za odblokowanie wynosi 2,45 zł. Użytkownicy mogą również skorzystać z miesięcznego abonamentu umożliwiającego 30 dni darmowych odblokowań w cenie 15 zł.

Ten post ma jeden komentarz

  1. West

    Koło Lidla miałem szczęście ominąć pozostawioną na ulicy e-hulajnogę. Na szczęście obyło się bez szkody…

Dodaj komentarz