Kołobrzeg za połowę ceny. Możesz dołączyć do akcji

Do akcji „Kołobrzeg za 50%” mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy zaoferują zniżkę o połowę na świadczone usługi czy produkty. Tym razem na 50 % rabat będą mogli liczyć wszyscy turyści, którzy przyjadą do Kołobrzegu w dniach 17-19 listopada 2017 roku.

Raz w roku miasto Kołobrzeg organizuje akcję promocyjną „Kołobrzeg za 50%”. Ma ona na celu zainteresowanie turystów bogatą ofertą miasta i zachęcenie do odwiedzin poza sezonem letnim. Główną ideą akcji jest obniżenie na jeden z jesiennych weekendów o połowę kosztów związanych z cenami noclegów, pozycjami w menu, biletami wstępu do atrakcji oraz punktów usługowych.

Wszyscy zainteresowani przystąpieniem do kolejnej edycji akcji „Kołobrzeg za 50%” muszą wypełnić deklarację uczestnictwa i dostarczyć ją jej  do Urzędu Miasta. mogą zrobić to na trzy sposoby – odesłać na adres mailowy m.derlikiewicz@um.kolobrzeg.pl, wysłać pocztą na adres Biura Prezydenta, ul. Ratuszowa 13, 78-100 Kołobrzeg lub dostarczyć dokument osobiście do Miejskiej Informacji Turystycznej w Ratuszu Miejskim (lewe skrzydło), ul. Armii Krajowej 12.

Oferty zostaną opublikowane na stronie internetowej www.klimatycznykolobrzeg.pl, aplikacji mobilnej oraz ulotkach poświęconych akcji.

Deklaracja i regulamin TU

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend