Kołobrzeska Izba Gospodarcza kupiła 15 laptopów dla podopiecznych Domu Dziecka w Gościnie

Dziś w gabinecie starosty kołobrzeskiego przedstawiciele Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej: Aleksander Bolko, Andrzej Olichwiruk oraz Maciej Romański przekazali 15 zakupionych laptopów o wartości 24.000 złotych dla podopiecznych i opiekuna nowo powstałej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Gościnie.

– Od początku idei powstania takiej placówki w naszym powiecie, kołobrzeska Izba Gospodarcza bardzo angażuje się w realizację tego przedsięwzięcia, za co ogromnie dziękuję. Wiem, że przygotowywane są też kolejne darowizny od przedsiębiorców. Tyle dobrej energii, ile pojawia się wokół tego domu jest naprawdę niesamowite i wszystkim z tego miejsca ogromnie dziękuję! – mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Prezes KIG  Aleksander Bolko zapowiedział, że przedsiębiorcy zrzeszeni w Izbie przygotowują kolejne wsparcie dla placówki. Apteka Lavenda Gościno wyposaży dzieci w apteczkę, kosmetyki, środki higieniczne czy zestawy gier. Zaś Firma Almako Małgorzaty Przybylskiej ufundowała voucher o wartości 5.000 złotych na zakup przyborów i artykułów szkolnych. A kolejnych firm gotowych do udzielenia wsparcia cały czas przybywa.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend