Kołobrzeżanka tańczy w You Can Dance, a my głosujemy. Tak możemy pomóc Tatianie wygrać

Tatiana Gutowska tancerka kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS jest już w najlepszej dwunastce programu TVP 2 „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Za Tatianą trzy odcinki studyjne, podczas których zatańczyła na słynnej scenie YCD. Na czas trwania programu wszyscy młodzi tancerze mieszkają w Warszawie, gdzie od 21 stycznia codziennie trenują pod okiem doświadczonych choreografów. Każdy odcinek to nowa choreografia zatańczona w duecie oraz układ wspólny tzw.”opening”. Do tej pory Tatianie udało się zatańczyć z zespołem Małe TGD, Felivers oraz z Blanką.

Tanecznym partnerem Tatiany jest Tadeusz, z którym zatańczyła trzy duety, w stylu hip hop oraz commercial, a następnie jazz, czyli zupełnie nowy dla nich styl tańca. Tatiana i Tadeusz rozkochali w sobie całą trójkę jurorską i każdy ich występ został wspaniale odebrany i skomentowany w samych superlatywach.

Niestety o tym, kto znajdzie się w zagrożonej 6 nie decydują jurorzy, a ilość otrzymanych smsów, które tancerze zbierają od początku trwania programu. W ostatnim odcinku mimo fantastycznych ocen jurorów to właśnie Tatiana ze względu na małą ilość głosów została nominowana do opuszczenia programu. 6 osób z najmniejszą ilością smsów musiała zatańczyć solo i dopiero po takich pokazach jury programu w składzie Agustin Egurrola,  Katarzyna Cichopek oraz Ida Nowakowska-Herndon wybrali, które dwie osoby opuszczają program.

Na szczęście Tatiana tańczy dalej i już dziś zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu, który w tym tygodniu wyjątkowo zostanie nadany w niedzielę 26 lutego o godz.20:00.

– Tatiana tańcz i spełniaj swoje marzenia, mocno trzymamy za Ciebie kciuki, a wszystkich fanów talentu młodej tancerki zachęcamy do głosowania – mówią koledzy i koleżanki młodziutkiej tancerki z kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS

Występy Tatiany zobaczycie klikając linki:

https://youcandance.tvp.pl/66396091/tatiana-tadeusz-jazz

https://youcandance.tvp.pl/66221828/tatiana-tadeusz-man-in-black

https://youcandance.tvp.pl/66028428/tatiana-tadeusz-commercial

https://youcandance.tvp.pl/66396212/tatiana-solowka

tat2 1 1024x1024 - Kołobrzeżanka tańczy w You Can Dance, a my głosujemy. Tak możemy pomóc Tatianie wygrać

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend