Kolorowy Festiwal Indii w Dźwirzynie od środy. Kolejne przystanki w Ustroniu Morskim i Kołobrzegu

Każdego lata przetacza się po wybrzeżu Bałtyku „Fala Orientu” czyli najstarszy, największy i najsłynniejszy Orientalny happening w Polsce. W środę, po raz drugi tego lata na dwa dni zawita do Dźwirzyna.

Duża scena stanie na Placu Centralnym, a wokół niego powstanie miasteczko w którym będzie można m.in. posmakować smaków Indii i kupić orientalne pamiątki. W programie jest też wiele godzin występów scenicznych, pokazów tańców, jogi, sztuk walki, teatry oraz przeróżne atrakcje w okalających scenę namiotach. Niezwykłą współtworzona z publicznością atmosfera pozostaje na zawsze w pamięci. Dla najmłodszych gości i ich rodziców co roku przygotowywane jest nowe widowisko teatralne.  W tym roku będzie tak samo. Będą też kolorowe sztuki powstają między innymi w dalekim Ekaterynburgu (Rosja). Vladimir Avvakumov, reżyser i aktor wzbogaca program ciekawymi adaptacjami mądrych indyjskich opowieści.

Festiwal Indii jest wspierany przez ambasadę Indii w Polsce, która jest naszym honorowym patronem. Poniżej publikujemy kalendarz Festiwalu w powiecie kołobrzeskim.

Festiwal Indii pojawi się jeszcze 16 – 17 sierpnia w Ustroniu Morskim oraz 18 – 20 sierpnia w Kołobrzegu.
Fot. VivaKultura 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend