Bezpłatny koncert Mrozu w amfiteatrze z limitem miejsc dla niezaszczepionych przeciwko COVID-19

19 czerwca w kołobrzeskim amfiteatrze wystąpi Mrozu. Support zagra zespół Kurna Chata. Wstęp będzie bezpłatny za okazaniem wejściówki, ale dla niezaszczepionych obowiązuje limit miejsc do 250 osób. Osoby zaszczepione będą mogły wejść bez limitu.

Bezpłatne wejściówki dostępne będą od 10 czerwca (czwartek) w kasie RCK, przy ul. Solnej 1 (limit 2 szt. na 1 osobę).

-Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowód szczepienia, do okazania przy odbiorze wejściówek – informują organizatorzy.

MROZU to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’n’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska. W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Z tego albumu pochodzą takie hity jak: „Rollercoaster”, czy wykonany wspólnie z chórem Sound’n’Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. 

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności. 

Kurna Chata (support)

Kurna Chata wykonuje muzykę inspirowaną polskim folklorem muzycznym różnych regionów. Ciekawe aranżacje, charakterystyczne brzmienie oraz ekspresja artystyczna sprawiają, że muzyka zespołu odbierana jest przez publiczność żywiołowo i z ogromnym zainteresowaniem. Jego przesłaniem jest zainteresowanie i uwrażliwienie młodego pokolenia na piękno polskiej muzyki ludowej. 

RCK 21 MROZU plakat 1 736x1024 - Bezpłatny koncert Mrozu w amfiteatrze z limitem miejsc dla niezaszczepionych przeciwko COVID-19

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend