Kursy autobusów 1 listopada. Przewoźnik apeluje: korzystajmy z innych środków transportu, a miejsce w autobusach zostawmy starszym

Komunikacja Miejska jak co roku z okazji Święta Wszystkich Świętych przewidziała dodatkowe połączenia relacji miasto – cmentarz.

Z uwagi na wprowadzone obostrzenia oraz fakt wciąż ogromnej liczby zachorowań, spółka apeluje o korzystanie z innych środków transportu. Niech podróż autobusem będzie tylko koniecznością i priorytetową formą komunikacji z cmentarzem dla osób starszych i tych, które nie mają innej możliwości.

-Prosimy również, aby unikać gremialnych odwiedzin na cmentarzu 1 listopada, a rozłożyć owe na kilka dni. – czytamy w komunikacie miejskiego przewoźnika – Na samym końcu prosimy również pamiętać o wprowadzonych obostrzeniach, na podstawie których jednocześnie w jednym pojeździe przebywać może maksymalnie 30 osób. W tych dniach, kiedy będzie nas na ulicach znacznie więcej niż normalnie, dbajmy o siebie nawzajem i respektujmy wprowadzone obostrzenia.

Kursy autobusów na grafice pod tekstem.

I listopada 724x1024 - Kursy autobusów 1 listopada. Przewoźnik apeluje: korzystajmy z innych środków transportu, a miejsce w autobusach zostawmy starszym

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend