Maciej Mądrowski nowym szefem kołobrzeskiego sztabu WOŚP

Maciej Mądrowski, wolontariusz, a od trzech lat również członek sztabu przygotowującego finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu, został nowym koordynatorem Okiestry.

Na zdjęciu Kamil Barwinek (z lewej) i Maciej Mądrowski.

Nowy szef kołobrzeskiego WOŚP zastąpił Kamila Barwinka, który tę funkcję pełnił od 5 lat. Oznajmiając swoją decyzję w mediach społecznościowych Kamil Barwinek napisał:

Wykonując powierzona mi zadania, zawsze angażuje się w 100%. Jednakże, kiedy trzeba pogodzić tak wiele inicjatyw społecznych (Fundacja WOŚP, Fundacja Wolne Miejsce) z pracą zawodową, wykonywaniem mandatu radnego Rady Miasta Kołobrzeg oraz życiem prywatnym to nie jest to takie proste. Nie jestem typem osoby, która kolekcjonuje stanowiska, albo jest „twarzą” pewnych wydarzeń, gdzie cała odpowiedzialność spada na współpracowników. W związku z tym uznałem, że najuczciwiej będzie zrezygnować z pełnienia zaszczytnej roli szefa Sztabu WOŚP Kołobrzeg.Podczas 5 ostatnich lat, kiedy kierowałem pracami sztabu WOŚP Kołobrzeg biliśmy kolejne rekordy, uchwaliliśmy rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaprosiliśmy Jurka Owsiaka na odsłonięcie Mariana. Cieszę się, że mogłem być częścią tego fantastycznego teamu.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend